O nas

MEDBIT.PL

KIM JESTEŚMY ?

informacje

Jesteśmy niewielką, rodzinną firmą. Od ponad 2001 roku specjalizujemy się w dystrybucji małych sterylizatorów parowych oraz myjni dezynfektorów do prywatnych i publicznych jednostek służby zdrowia.

Oferujemy kompleksową obsługę. Doradzamy, sprzedajemy, finansujemy, dostarczamy, instalujemy, szkolimy i serwisujemy urządzenia wielu marek. Od początku istnienia naszej firmy (AUTOKLAW.PL) mieliśmy absolutną pewność, że w tej branży sprzedaż urządzenia, to tylko początek naszego związku z klientem.

Urządzenia, które oferujemy muszą być sprawne i skuteczne przez cały okres ich funkcjonowania. Dla tego też poświęciliśmy bardzo wiele wysiłku, aby zbudować największą w Polsce sieć autoryzowanych serwisów. Dzięki temu zawsze jesteśmy blisko naszych klientów i ich urządzeń.

Od 2010 roku nawiązaliśmy bardzo dynamiczną współpracę z bardzo znaną i cenioną za produkty najwyższej jakości, kanadyjską firmą SciCan. Firma w Polsce jest kojarzona przede wszystkim z autoklawami kasetowymi STATIM, które pracują w wielu szpitalach, klinikach oraz prywatnych gabinetach zbierając fantastyczne opinie.

Od 2013 jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki SciCan na terenie Polski. To dla nas ogromne wyróżnienie i wyzwanie zarazem. Na każdym kroku spotykamy się z wyrazami uznania ze strony obecnych użytkowników autoklawów STATIM oraz myjni HYDRIM.

Rok 2021 otworzył dla nas możliwość dystrybucji najnowszych polskich autoklawów ENBIO. Małe, bardzo szybkie i nowoczesne sterylizatory parowe dla profesjonalnej medycyny wszelkich specjalności oraz gabinetów kosmetycznych, podologicznych, medycyny estetycznej itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ENBIO.             

Oferowanie tak znakomitych produktów, to czysta przyjemność i świadomość odpowiedzialności wobec naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszej firmy. Jesteśmy profesjonalistami, którzy służą profesjonalistom.